Kategórie

Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, bankovní převod, hotovost
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 120/205
  150 00 Praha 5, ČR

PREČO NAKUPOVAŤ PRÁVE U NÁS

Zákazník je dôležitejší než my

Predstavte si, že sedíme za vaším monitorom - počúvame a riešime vaše priania. Kedykoľvek nám zavolajte alebo napíšte, radi vás budeme počuť. Zakladáme si na kvalitnom zákazníckom servise a reakcie zákazníkov nám potvrdzujú, že je to tak správne.

Kvalitné spracovanie je základ

Výrobu máme v Česku - v zemi zlatých českých ručičiek a bývalej textilnej veľmoci. Každý kus oblečenia je ušitý s dôrazom na kvalitu a dlhú životnosť. Starostlivo volíme technológiu jednotlivých švov a spevňujúcich doplnkov na najviac namáhaných miestach.

Používame certifikovaný a zdravotne nezávadný materiál

Je pre nás dôležité vyrábať produkt, ktorý zodpovedá medzinárodným štandardom. Preto si vyberáme partnerov, ktorí sú držiteľmi certifikátov uznávaných nezávislých inštitúcií.

Garantujeme výmenu tovaru či vrátenie peňazí

Rešpektujeme zákony a nad ich rámec sa vždy snažíme pridať kus obyčajnej ľudskej ústretovosti. Nech nastane akýkoľvek problém - nevhodne zvolená veľkosť, farba a pod. - neváhajte nás kontaktovať. Veríme, že nájdeme riešenie.

Náš obchod nás baví

Bambusové oblečenie Bambutik je odev s neobyčajnými úžitkovými vlastnosťami a nás veľmi teší, že môžeme do vášho každodenného života prinášať nové, príjemné zážitky. Neustále vylepšujeme aj prostredie nášho internetového obchodu, aby ste sa tu cítili dobre a bezpečne.