Kategórie

Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, bankovní převod, hotovost
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Plzeňská 120/205
  150 00 Praha 5, ČR

5 dôvodov, prečo nosiť bambusové oblečenie


1. nečakane jemné

Bambusové oblečenie Bambutik vás prekvapí hebkosťou, s akou ste sa doteraz mohli stretnúť snáď iba pri hodvábe. Vďaka guľatej a hladkej štruktúre viskózových vlákien je veľmi príjemné aj pre kožných alergikov, alebo citlivú detskú pokožku.

2. bez zápachu

Antibakteriálna vlastnosť bambusovej tkaniny má ďalší príjemný efekt - oblečenie nie je cítiť od potu. Verte či nie, aj keby ste napríklad v zahraničí prišli o batožinu, v oblečení z bambusu, ktoré máte na sebe, prežijete bez väčších problémov zvyšok dovolenky. Vy aj vaše okolie. 

3. termoregulačné

Vďaka termoregulačným vlastnostiam bambusové oblečenie v teple chladí a v zime spoľahlivo hreje. Je priedušné, dobre odvádza vlhkosť a nelepí sa na telo, čo oceníte ako pri telesnej aktivite, tak aj počas pracovného stresu.

4. antistatické

Materiálové zloženie tkaniny zaručuje antistatické vlastnosti - žiadne výboje statickej elektriny, žiadne strapatenie účesu pri obliekaní alebo vyzliekaní. Aj taká zdanlivá drobnosť prispeje k celodennej pohode. A naviac ušetríte za antistatické pracie prípravky.

5. príjemné aj pre planétu

Bambus rastie rýchlo a sám, bez použitia chemikálií i akéhokoľvek ľudského zásahu. Jeho pestovanie je tak k prírode šetrnejšie, ako je to pri konvenčnej bavlne. Bambusové oblečenie sa perie pri nízkej teplote a nemusí sa ani žehliť, stačí ho zavesiť na vešiak. Jeho odporúčanou údržbou tak šetríte nielen náklady na energiu, ale aj životné prostredie.