Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, bankovní převod, hotovost
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Lidická 756/17
  150 00 Praha 5, ČR

ako zaplatiŤ

Možnosti platby

 Máte niekoľko možností, ako zaplatiť svoju objednávku. Vyberte si tú, ktorá je pre vás najpohodlnejšia:

 • Na dobierku pri prebratí zásielky na pobočke Slovenskej pošty. Táto služba je spoplatnená podľa sadzobníka Slovenskej pošty čiastkou 1 euro.
 • Na dobierku pri prebratí zásielky na pobočke Uloženky / Heureka PointTáto služba je spoplatnená podľa sadzobníka Uloženky čiastkou 1 euro.
 • Bežným bankovým prevodom na č. účtu: 2200639094/2010. IBAN: CZ5920100000002200639094. 

Variabilný symbol je číslo vašej objednávky. Ak si zvolíte v objednávkovom formulári platbu prevodom vopred, vždy vám pošleme email so všetkými pokynmi na zaplatenie. Objednávka vám bude odoslaná poštou / pripravená k vyzdvihnutiu hneď, ako sa platba zobrazí na našom účte. O tejto skutočnosti vás vždy informujeme emailom.

Lehota pre zaplatenie tovaru bankovým prevodom

Akonáhle dostanete email s potvrdením objednávky s platobnými informáciami, vašu objednávku prosím uhraďte do 24 hodín.

Vystavenie faktúry

Podklady pre zaplatenie vám vždy posielame v emaile hneď po objednaní. A pretože šetríme lesy, faktúru dostanete do 24 hodín od odoslania objednávky v elektronickej podobe. Faktúra slúži ako daňový doklad, nie ako podklad na zaplatenie, pretože tovar je v tej dobe už zaplatený (prevodom vopred), prípadne bude uhradený v hotovosti pri prebratí na dobierku. Pre akúkoľvek komunikáciu s nami (výmena tovaru, jeho vrátenie a pod.) vám vždy postačí číslo objednávky.

Účtovanie poštovného pri dobierke

Dobierka sú náklady Slovenskej pošty / Uloženky na vybratie peňazí v hotovosti od adresáta pri predaní zásielky a ich zúčtovanie podľa sadzobníka. Náklady na dobierku neplatia zákazníci, ktorí platia objednávku vopred prevodom na účet.

Poštovné je účtované štandardne každému zákazníkovi a zahŕňa náklady na balenie a poslanie trička na vašu adresu. Pripomíname, že pri objednávke nad 70 eur získavate bonus v podobe poštovného a balného zadarmo.


.