Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, bankovní převod, hotovost
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Lidická 756/17
  150 00 Praha 5, ČR

VRÁTENIE/VÝMENA TOVARU

Bambusové oblečenie môžete vymeniť za inú veľkosť

Aj keď vždy odporúčame dobre si preštudovať veľkostné tabuľky, nemusíte mať obavy, ak sa netrafíte. Naším cieľom je, aby ste boli s nákupom maximálne spokojní, takže vám bambusové oblečenie bez problémov vymením v lehote do 14 dní od prebratia zásielky.

 • Napíšte nám do emailu veľkosť, akú požadujete.

 • Bambusové oblečenie zabaľte a pošlite späť na našu adresu Bambutik - Afekt s.r.o., Lidická 756/17, Praha 5, 150 00, Česká republika

 • Hneď, ako zásielka dorazí, tričko skontrolujeme a obratom vám pošleme iné.

Upozorňujeme, že v prípade výmeny si účtujeme zníženú cenu poštovného vo výške 3 eur, ktorú môžete uhradiť vopred bankovým prevodom. Prípadne je možné bambusové oblečenie zaslať na dobierku, avšak potom sa k čiastke za dopravu pripočítava poplatok 1 euro, ktorý si účtuje Slovenská pošta.

Menené bambusové oblečenie musí byť samozrejme nenosené, nijak nepoškodené a so všetkými etiketami.

Objednávku je možné zmeniť

Až do chvíle, kedy je zásielka vyexpedovaná (o čom vás informujeme emailom), môžete obsah zásielky meniť. Stačí napísať email alebo zavolať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Buď vašu pôvodnú objednávku zrušíme a vy si vytvoríte novú, alebo v nej uskutočníme požadovanú zmenu.

Bambusové oblečenie môžete bez udania dôvodu vrátiť

Podľa zákona máte nárok na vrátenie tovaru do 14 dní od prebratia zásielky. Ak sa rozhodnete tovar vrátiť, informujte nás prosím emailom.

 • Vyplňte Vzorový formulár o odstúpení od kúpnej zmluvy, ktorý nájdete v sekcii Na stiahnutie.

 • Vo formulári nezabudnite uviesť, kam si prajete zaslať svoju platbu za celú objednávku (teda vrátane poštovného).

 • Bambusové oblečenie zabaľte a pošlite späť na našu adresu.

 • Platbu zašleme po prebratí zásielky a kontrole, že je tovar v neporušenom stave. Bambusové oblečenie musí byť samozrejme nenosené, neprané, nijak nepoškodené a so všetkými etiketami.

Aj keď máte nárok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu, vždy uvítame, keď nám napíšete, prečo ste sa tak rozhodli. Pomôže nám to zlepšovať naše služby. Okrem kvalitných produktov vám chceme poskytnúť tiež bezchybný zákaznícky servis, preto ak máte po prebratí objednávky akékoľvek pochybnosti, neváhajte nás kontaktovať a my vám vyjdeme maximálne v ústrety.

Postup pri reklamácii bambusového oblečenia

Pochopiteľne nás mrzí, ak sa vyskytne akýkoľvek problém, preto sa v takom prípade snažíme maximálne vychádzať v ústrety. Bambusové oblečenie prosím vložte do obálky (príp. zabaľte do balíčka) a pošlite aj s príslušným reklamačným formulárom, ktorý nájdete v sekcii Na stiahnute na našu adresu BAMBUTIK - Afekt s. r. o., Lidická 756/17, Praha 5, 150 00, Česká republika.

Formuláre:

1. Uplatnenie práva z vadného plnenia (reklamácia, pokiaľ je vada evidentne odstraniteľná, napr. odtrhnuté putko)

2. Reklamácia pre nesplnenie akosti (reklamácia vady v 6 mesačnej lehote, tzn. požadovanie nového tovaru, alebo vrátenie peňazí)

Pokiaľ by vám bolo čokoľvek nejasné, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.