Platba a dodání zboží

 • Platba
  Dobírka, bankovní převod, hotovost
 • Dodání zboží
  Vyzvedněte si zboží osobně, nebo si ho nechte zaslat na svou adresu.

garance spokojenosti

 • Vrácení / výměna zboží
  Pokud se netrefíte velikostí oblečení napoprvé, máme vyhovující řešení.

kontakt

 • +420 608 223 723
 • kontaktní adresa
  BAMBUTIK - Afekt s.r.o.
  Lidická 756/17
  150 00 Praha 5, ČR

Spôsoby a ceny doručenia

Cena za dopravu slovenská pošta

Cena 5,5 euro zahŕňa poštovné aj balné. Pri objednávke nad 70 eur získavate bonus v podobe dopravy zadarmo. Pokiaľ si budete priať poslať tovar na dobierku, bude vám naúčtovaný poplatok 1 euro, čo je sadzba, ktorú v takomto prípade účtuje Slovenská pošta za prevedenie platby na náš účet.

Cena za dopravu Uloženka / heureka point

Cena 3 euro zahŕňa poštovné, aj balné. Pri objednávke nad 70 eur získavate bonus v podobe dopravy zadarmo. Pokiaľ si budete priať zaslať tovar na dobierku, bude vám naúčtovaný poplatok 1 euro, čo je sadzba, ktorú v takomto prípade účtuje Uloženka/heureka point za prevedenie platby na náš účet.

Cena za dopravu Uloženka / heureka point

Cena 4,5 euro zahŕňa poštovné, aj balné. Pri objednávke nad 70 eur získavate bonus v podobe dopravy zadarmo. Pokiaľ si budete priať zaslať tovar na dobierku, bude vám naúčtovaný poplatok 1 euro, čo je sadzba, ktorú v takomto prípade účtuje Uloženka/DPD za prevedenie platby na náš účet.

Dodacie lehoty

Priemerná doba dodania je 5 – 7 pracovných dní od objednania, resp. v prípade bezhotovostnej platby od pripísania čiastky na náš účet. Hneď, ako vašu objednávku vybavíme a vyexpedujeme, vám pošleme potvrdzovací email s uvedeným číslom zásielky. Od tejto chvíle ju môžete sledovať on-line na webe Slovenskej pošty prostredníctvom služby Track & Trace, prípadne na webe Uloženky – Kde je moja zásielka. 

Slovenská pošta drží zásielky zvyčajne 10 dní, Uloženka 7 dní a pokiaľ nie sú vyzdvihnuté, vracajú ich späť.